Coral Development Board

Coral Development Board

Coral Development Board to komputer jednopłytkowy z wymiennym systemem na module (SOM), który zawiera eMMC, SOC, radio bezprzewodowe i TPU Google Edge. Spełniający potrzeby inżynierów, projektantów i techników przemysłowych komputer może posłużyć do wykonania prototypów urządzeń, pełnić rolę komputera jednopłytkowego, lub zestawu ewaluacyjnego .

Płytka bazowa jest wyposażona we wszystkie złącza peryferyjne wymagane do tworzenia prototypów projektów, w tym porty USB 2.0/3.0, interfejs wyświetlacza DSI, interfejs kamery CSI2, port Ethernet, złącza głośników i 40-stykowe złącze GPIO.   Dzięki zintegrowanej inferencji za pośrednictwem TensorFlow Lite modele można skompilować w celu ich uruchomienia na komputerze, eliminując tym samym potrzebę budowania prototypów od podstaw. Dzięki łatwej integracji z innymi technologiami prototypy można następnie łatwo skalować do produkcji przy użyciu płytki modułu systemowego o wymiarach 40 mm× 48 mm w połączeniu z niestandardowym sprzętem PCB wykorzystującym połączenia płytek. Komputer Coral Development Boad marki Google jest nie tylko łatwy do zintegrowania z całą gamą obsługiwanych sieci i systemów w celu rozszerzenia możliwości zastosowania produktów, ale także zapewnia minimalny wpływ na środowisko i niskie zużycie energii.

Steve Herd, dyrektor działu ofert dla klientów i zarządzania produktem, skomentował nowy dodatek do asortymentu produktów firmy Distrelec, stwierdzając: „Przyszłość technologii IoT i innowacji w dziedzinie wbudowanych systemów zależy od produktów takich jak najnowsze technologie firmy Google. Dzięki tak szerokiej gamie zastosowań, odpowiadającej potrzebom rozległej sieci profesjonalistów i klientów firmy Distrelec, liczba rozwiązań technologicznych zapewnianych przez ten produkt jest nieograniczona”.

Komputer Coral Development Board marki Google jest dostępny w sklepie internetowym Distrelec pod adresem <<<tutaj>>>